במקלחת

היא מאוד אהבה ספורט ואף פעם לא פיספסה אימון בחדר כושר. היום היא החליטה לשחות בבריכה. זה היה אמצע שבוע – זמן מושלם. המקום היה כמעט ריק והיה אפשר להנות מהשקט ולחשוב על החיים. החברות שלה המליצו לה לצאת יותר. בגיל ה-29 שלה היא עדיין לא הייתה בזוגיות. חברות שלה כבר לא קיבלו שום תרוץ שלה ברצינות, אבל מצד שני היא גם לא אהבה יחסים ארוכים והעדיפה סקס מזדמן נדיר מאוד. מזל שהן לא יודעות מתי היה לה סקס בפעם אחרונה.

היא שחתה על הגב, רגועה ומשוחררת, שקועה במחשבות שלה. המים עטפו את הגוף שלה בצורה נעימה מאוד. שעה אחרי זה היא החליטה לצאת מהבריכה. ביחד איתה יצאה גבר ובלי לחשוב סרקה עם העיניים את התחתונים שלו. למזלה הוא לה שם לב לזה, אבל היא ראתה בליטה גדולה מאוד שהייתה יכולה להביא להנאה גדולה מאוד בזמן מפגש אינטימי.

היא לקחה את המגבת והלכה למקלחת. היא נכנסה לתא, פתחה את המים וכמה דקות פשוט עמדה מתחת לזרמים. אז הורידה את הבגד ים שלה. מים חמים זרמו על הגוף שלה, שיער רטוב נדבק לעור. אז היא נזכרה בגבר שראתה בבריכה והורידה את היד למטה. היא מצאה את עצמה רטובה ולא בגלל המים. מפתיעה, מה רק מראה של הגבר גרם לה להתחרמן. היא הכניסה אצבע לתוך החור. כן, הרבה זמן לא היה שם אף אחד. היא הרגישה צמרמורת נעימה עוברת דרך הגוף, היא הכניסה אצבעה נוספת והזיזה אותם בתוך הכוס.

יד שניה היא שמה על הזכוכית, זרקה את הראש לאחור והתחילה לאונן, היא שכחה שיכולים לשמוע אותה והתחילה לגנוח. אז הדלת לתא נפתחה. והיא ראתה את גבר מהבריכה עם פנים מודאגות.

"הכל בסדר אצ…" – הוא לא סיים לדבר כאשר ראה את המבט שלה ואיפה היד שלה נמצאת. הוא פתח את הפה כדי להגיד עוד משהו, אבל לא יכל. היא במקביל לא ניסתה לכסות את עצמה, לא ביקשה ממנו לעזוב, היא אפילו לא הוציאה את יד מהכוס שלה. הם עמדו והסתכלו אחד על השניה. הוא היה הראשון שהתחיל לדבר.

"חשבתי…אני מצטער…לא רציתי. הכל בסדר אצלך?" – זה לא היה ניראה שהכל בסדר אצלה הוא חשב לעצמו – "קצת מביך. אני פשוט…."

"אין צורך, קורה…" – היא ענתה לו.

הוא כבר רצה לעזוב, אבל הסתובב פעם אחרונה. בחורה רטובה, עם מבט חושני. שדיים גדולים, רגליים ישירות. הוא הבין שזין שלו מגיב. "למה היא לא מגרשת אותי?" – הוא חשב לעצמו ואז הוא עשה צד לתוך התה. היא הורידה יד שניה והיא הסתכלה עליו במבט לא מבין. הוא בינתיים כבר סגר את הדלת ונאמד מאוד קרוב אליה.

"אני….אפשר?" – הוא סידר את השיער שנדבר ללכי שלה.

היא סגרה את העיניים במחשבה שכאשר היא תפתח אותם, הוא כבר לא יהיה שם. היא התגעגע למגע של גבר ולא הייתה מוכנה להחליף אותו למשהו אחר. כף יד נגע על הפנים שלה. היא לא הספיקה לפתות את העיניים לפני שהוא נישק אותה. היא כמעט נחנקה. הרגליים שלה הפסיקו להקשיב לה והיא כמעט נפלה. הוא תפס אותה והידיים שלו התחילו לטייל על הגוף שלה. הוא עצר לשני והביט בעיניים שלה. הוא אהב את מה שהוא ראה שם. הוא הוריד יד למטה ומצאה את החור החם שלה. האצבעות שלו נכנסו לתוכה. היא הורידה את המגבת שלו ולקחה את הזין הענק שלו ביד. הוא הייתה מופתעת מאוד מהגודל.

הוא רצה אותה, היא הייתה מוכנה לקבל אותה הוא התקרב עליה עוד קצת, הרים אותה, הצמיד אל הקיר והלביש על הזין שלו. הוא מלא את כל החור שלה לגמרי, אב הוא רצה יותר. הוא רצה אותה צורחת ומתפתלת. הוא חיבק אותה חזק והמשיך לזיין. הפטמות שלה היו קשות והשדיים שלה קפצו עם כל תנועה שלו. הוא הוציא אותו מהמקלחת, הושיב אותה על הספסל, הרים את הרגליים שלה על הכתפיים והכניס את הזין עוד יותר עמוק. היא גמרה בפעם הראשונה עם צרחה כזאת שגרמה לו להשתגע. הוא הרגיש שליטה מלאה עליה. מחץ את השדיים שלה בידיים ואז גמר לתוכה. אז הוא נפל עליה.

"אני אורטל"

"את שלי…אוטל" – הוא קם, התסכל עמוק בעיניים שלה וחייך.