פעם ראשונה

שברו את הלב שלי בפעם הראשונה כאשר הייתי בת 18. אחרי שסבלתי מספיק החלטתי שאני לא רוצה שום יחסים. כמובן שלא רציתי למנועה מהגוף שלי הנאות של סקס במיוחד שבגיל הזה זה כל מה שהצעירים חושבים עליו. ככה היכרתי את אורן, כל מה שרציתי ממנו זה סקס וזה היה מתאים לו לגמרי. בנוסף הוא היה צלם והוא אהב לצלם אותי ערומה ובלבני נשים סקסיים. במיוחד הוא אהב לצלם אותי מאוננת. סקס אחרי צילומים האלה היה מדהים. אחרי שניסינו הרבה דברים, רצינו לנסות משהו חדש. באחד מהפגישות שלנו הוא הציעה לצלם אותי עם בחורה אחרת. אמרתי שאני צריכה לחשוב.

כבר בבית הפנטזיה שלי גרמה לי להבין שאני רוצה לנסות עם בחורה וככל שחשבתי על זה רציתי את זה יותר. לכן הסכמתי להצעה שלו. אורן מצא דירה דירה דיסקרטית ולקח אותנו לשם. מורן, ככה קראו לבחורה, הייתה יפה ביותר, עם גוף מדהים ומבט מלא בניצוצות – זה בחורה שכל אחד היה רוצה.

שתינו יין ודיברנו על כל מני דברים. ברגע ששתינו סיימנו בקבוק, אורן נהג לכן הוא לא שתה, הרגשתי שראש שלי מסתובב. לא ידעתי אם זה יין או ההתרגשות. היא נישקה אותי ועניתי לנשיקה שלה, השפתיים שלה היו מתוקות כמו דבש ולא רציתי להפסיק את הנשיקה. אבל היא עשתה את זה, היא התחילה לנשק את הצוואר שלי ולהוריד את השמלה. אני פתחתי את החולצה שלה.

כאשר סיימנו להתפשט עברנו לג'קוזי והמשכנו את הנשיקות שלנו. היא ליטפה את השדיים שלה ואז האצבעות שלה ירדדו בין הרגליים שלי. היא הרגישה שאני מתביישת והחליטה לקחת את הדברים בידיים שלה. האצבעות שלה מאוד מהר מצאו את הדגדגן שלי. גם הגבר המנוסה ביותר לא היה מסוגל להתחרות עם הכישרון של מורן. אחרי שהיא הרגישה שהיא שיחקה איתי מספיק היא הכניסה את אצבעות בפנים. הוצאתי גניחה חזקה. מורן פשוט התחילה לזיין אותי עם האצבעות והיא כל הזמן שינתה את הקצב, זה גרם לי להשתגע. אורן צילם אותנו כל הזמן הזה ואנחנו פשוט שכחנו ממנו.

"אני רוצה לנשק אותך שם" – היא לחשה לי לאוזן -"בוא נלך למיטה"

אני שתקתי ורק עשיתי מה שהיא רוצתה ואיך בדיוק יכולתי לסרב לה? אבל אורן הציעה לנו משהו טוב יותר, הוא רצה לראות אותנו במקלחת. אהבנו את הראיון. אחרי נשיקה קלה, לקחתי סבון נוזלי והתחלתי למרוח אותו לתוך הגוף שלה. התחלתי מהכתפיים שלה ואז ירדתי אל השדיים והבטן. אז חיבקתי אותי וליטפתי את הגב שלה. אז ירדתי אל הטוסיק המתוק שלה ולחצתי אותה בידיים. היא אהבה את זה, אבל היא עצרה את מה שעשיתי. סיבבה אותי עם הגב אליה ומרחה סבון אל השדיים שלי. היא ליטפה אותה בעדינו ונישקה את הצוואר שלי. והיד שלה ירדה באיטיות למטה כדי להדליק את האש של השתוקה בגוף שלי. למרות ההתרגשות שהיא כפפה אותי והתחילה למרוח את הסבון על הטוסיק והרגליים שלי.

זה היה עינוי אמיתי כי רציתי את הידיים שלה במקום אחר לגמרי. היא הרגישה את זה והחזירה את הידיים על התחת שלי. עדיין לא הייתי מרוצה, לכן לקחתי את היד שלה וכיוונתי אותה אל הדגדגן שלי. היא נצמדה אלי וליטפה אותו בעדינות, הייתי נותנת הכל כדי שזה לא יסתיים. סגרתי את העיניים שלי והרגשתי שאני עפה לעננים והיא נישקה את הצוואר וכתפיים שלי. היא עשתה הכל בכזאת עדינות שזה הרגיש שמלך פותח שערי גן עדן לפני.

לצערי כבר היינו חייבים לעזוב את הדירה הדיסקרטית כי הזמן שלנו נגמר, לא רציתי לעזוב אותה. זה היה המפגש האינטימי האחרון שלי עם אורן, אבל עם מורן זה רק היה התחלה של היחסים הארוכים שלנו.