בחדר אמבטיה עם חברה

אביבה הגיעה לבקר את החברה שלה, קטי, ועכשיו הם ישבו על שיחה נחמדה על היחסים שלהן עם גברים.

-"אז תשמעי, מסתבר שהוא לא אוהב את הטוסיק שלי"

-"מה הבעיה איתה?"

קטי הסתכלה על הטוסיק של אביב. יפה, עגול, קשוח, הכל היה טוב מאוד בתחת של הבלונדינית החמודה הזאת.

-"טוסיק יפה יש לך, אני חושבת, כל גבר היה רוצה בחורה עם טוסיק כזה"

-"כן! זה בדיוק מה שאמרתי לו, אמרתי לו שאם לא עומד לו על התחת שלי אז אולי נפרד? והוא התחיל לספר לי עד כמה אנו יפה אצלו. ואז…הוא הוסיף – חוץ מהטוסיק"

-"עזבי, בוא ניראה איזה סרט, עדיף"

-"כן…אני רוצה מקלחת לפני, אני יכולה?"

-"בטח"

קטי כיוונה את אביבה לחדר אמבטיה, סגרה את הדלת ושקע במחשבות שלה. היא לא הבינה איך בחורה יפה כזאת צריכה לשמוע מגבר שלה שהיא צריכה לשנות את המראה שלה. היא שמע את הרעש המים באמבטיה, אז היא בזהירות פתחה את הדלת וראתה שאביבה כבר סגרה את וילון. היא נכנסה בשקט, הגוף של אביבה היה ניראה ממש סקסי דרך הוילון. קטי אפילו שמה את יד על השדיים שלה כדי ללטף אותה, אז קרה משהו מפתיע.

"אאה…קטי, מה את עושה?"

"מצטערת, מצטערת" -קטי התחילה להתנצל במהירות בלי להוריד את המבט מאביבה. היא הייתה כל כך יפה. בלונדינית עם שדיים לא גדולים אבל מאוד סקסיים. כוס מאוד מסודר וקימורים מחרמנים על הגוף. והפנים המופתעים שלה באותו הרגע גרמו לאווירה מאוד אינטימית ומחרמנת.

"מה קרה? קפאת לרגע"

"אני? לא,כלום, סליחה"

"ממש לא, קטי. אם את כבר כאן אז תצטרפי למקלחת"

קטי הרגישה גל של חום עובר דרך הגוף שלה ואת הרטיבות בין הרגליים. היא הייתה בשוק, חברה שלה מציאה לה להצטרף אליה למקלחת? היא התלבטה בדיוק שני והחליטה להסכים.

"את לא צוחקת עכשיו?"

"בטח שלא, תכנסי" – אביבה אמרה עם חיוך

קטי התחילה להוריד את הבגדים שלה, ברגע שאביבה ראתה את זה היא התקרבה לחברה שלה ותפסה את השדיים שלה וקטי הוציאה גניחה. אז אביבה נישקה אותה, זה היה מפתיעה ומאוד עדין. לא נשאר לה שום דבר איך להצטרף לנשיקה הזאת. במקביל אביבה כבר הספיקה להוריד את כל הבגדים של קטי. קטי לא רצתה להישאר חייבת ותפסה את השדיים של אביבה, היא התחילה לנשק וללקק את הפטמות שלה. אז אביבה משכה אותה למקלחת. הם סגרו את הוילון ואביבה לחשה לאוזן:

"רק אל תגידי לחבר שלי" – ושמה אצבע על השפתיים. אם יד שניה היא כבר ליטפה את הכוס של קטי. כל מה שנשאר לקטי זה רק לתת את הגוף שלה לאביבה ולהנות מהמגע שלה.

הרגשות של קטי היו כל כך חזקות שזה היה ניראה שהיא תתפוצץ עוד שניה. היא רצתה עוד, היא שמה את היד שלה על שדיים של אביב ועם יד שניה היא גם התחילה ללטף את הכוס של חברה שלה. הוא היה כל כך יפה שהיא פשות ירדה על הברכיים ונשכה עם הפנים לשפתיים התחתונות של אביבה. אביבה לא התנגדה, היא פרשה את הרגליים שלה והתיישבה על האמבטיה. קטי רק שמחה והתנפלה על הכוס של חברה והתחילה את הטיול הארוך של הלשון על הכוס שאביבה.

"כן, קטי..עוד" – אביבה הייתה על הקצה עוד שניה והיא מאבדת את השליטה.

זה מה שקטי הייתה צריכה, היא שוב פעם תפסה את השדיים של אביבה. היא גם שיחקה עם השדיים שלה וגם ליקקה את הדגדגן, זה פשוט שיגע את אביבה, היא צרחה בכל הכוח. היא רצתה לקבל את האורגזמה שלה כמה שיותר מהר. לכן כאשר קטי הכניסה את האצבעות לתוך הכוס של החברה היא כמעט התעלפה.

קטיה התחילה לזיין אותה בקצב וכבר אחרי כמה שניות הרגליים של אביבה פשוט הפסיקו לעבוד. היא התחילה לרעוד עם כל הגוף וקטי המשיכה לזיין אותה עד שאביבה לא נפלה. אחרי כמה דקות כאשר הנשימה שלה חזרה היא נישקה את קטי. אף אחד לא היה מסוגל לתת לה מה שהיא קיבלה ממנה היום.