בילוי אינטימי במוסקבה

לא מזמן הייתי בנסיעה עסקית למוסקבה, סיימנו עם כל הדברים די מהר וזה השאיר לי כמה ימים לראות את העיר עצמה. העיר עצמה לא כל כך הייתה מעניינת בשבילי, אבל תמיד רציתי לנסות בחורה רוסיה. אני די בטוח שהרב יסכימו איתי שהן כוסיות על. כמובן שהדרך קלה ביותר זה נערת ליווי. כמובן שכמו בחור מנוסה ידעתי שאני לא רוצה את הראשונה שאני ימצא. מה שהיה חשוב בשבילי זה גם איזה בחורה אני רוצה, אני תמיד מעדיף למצוא משהו אקזוטי, אבל הפעם רציתי לזרום על מישהי צעירה בגילאים 18-19.

לצערי רוב האתרים הרוסיים שנערות ליווי היו ממש מזויפים. תמונות של בנות לא אמיתיות, מכירים לא אמיתיים וגם הבטיחו באתר שכל הבנות הן פרטיות שזה היה שקר גס. עד שסוף סוף לא מצאתי אתר שאיזה סוכנות יוקרתית, כמובן שעלות של הבנות הייתה שם יותר גבוהה מהממוצע שראיתי במוסקבה, אבל על האיכות צריכים לשלם. לפחות הייתי בטוח שאני יקבל את מה שאני הזמנתי. מצאתי שם בלונדינית צעירה, עם עיניים כחולות וגוף מדהים, רוסיה טיפוסית חלומית של כל גבר ישראלי.

הבית מלון שהייתי בו זה היה בית מלון שהחברה שלנו תמיד מזמינה לנסיעות עסקיות כאלה, לכן לא רציתי שיראו אותי שם עם נערת ליווי. למזלי בסוכנות הזאת בנות מקבלות בדירות דיסקרטיות מפוארות, כן, לפעמים זה באמת שווה לשלם יותר.

כאשר הגעתי לדירה הזאת פגשה אותי בחורה שראיתי בתמונות, היא ממש הפתיעה אותי, היא הייתה נראית אפילו יותר טוב מאשר בתמונות. היא הייתה לבושה בשמלה צמודה סקסית קצרה, הרגליים שלה היו ארוכות וסקסיות והחיוך מהקסים שלה חימם את לב שלי ישירות. האור היה מכובה בדירה ורק הנרות שברו את חושך. אווירה אינטימית ביותר, כל כך מהמת הייתה בדירה. ידעתי שאת הערב הזה אני לא ישכח עוד הרבה זמן וכך זה קרה.

היום אני טס לשם הרבה, העסקים עם רוסיה הולכים ממש טוב, אבל אני אוהב לטוס לשם בגלל סיבה אחרת. כן, אני אוהב את הנערות ליווי רוסיות ואף פעם לא מפספס הזדמנות לבקר אצל אחת מהן כאשר אני במוסקבה.