שירות ליווי מובילים בתל אביב

שירותי ליווי וי איי פי הם לא תמיד מה שאתם חושבים

כשאתם מזמינים שירותי ליווי וי איי פי אתם יוצאים מנקודת הנחה בסיסית שאתם תקבלו עוד נערת ליווי אקראית, כשבפועל ההבדל בין נערות ליווי זולות לבין נערות ליווי יוקרתיות הוא עצום. לראייה, סוזי פבור, ספורטאית ואצנית אולימפית שוברת שיאים מארה"ב בעלת הכנסה גבוהה, פנתה לחברת שירותי ליווי אקסקלוסיבי בלאס וגאס והחליטה להיות חלק מחברת נערות ליווי וי איי פי ברמה גבוהה במיוחד בארצות הברית. http://www.haaretz.co.il/sport/other/1.1890976. איך תסבירו שספורטאית שייצגה שלוש פעמים את ארצות הברית באולימפיאדה החליטה לפנות לתחום 'אפור', כשלא רק שאין לה בעיות כספיות אלא היא מסתדרת היטב בחיים. מסתבר, שחוץ מאשר העובדה שהיא מרוויחה סכומי כסף גדולים מאוד בעבודתה (כ-600 דולר לשעה), היא גם נהנית באופן קבוע מהריגוש ומהעובדה שהיא בוחרת בעצמה מה לעשות בחייה. אין כפייה, אין לחץ חברתי, ואין לחץ של המשפחה או המדינה – היום אני עושה בשביל עצמי מה שאני רוצה.

שירותי ליווי וי איי פי בעיני המשפחה

אוסיף ואציין שכשפנתה סוזי לחברת שירותי ליווי וי איי פי, היא עשתה זאת כשבעלה היה מודע לנושא. הוא לא היה מטורף על העניין, מיותר לציין, אך היא הלכה אחרי הלב שלה, ובחרה לעשות זאת. האם יש משהו קרוב כמו זה לחלום האמריקאי? להרוויח סכומי כסף מאוד גדולים בעודך הולך אחרי הלב והנשמה, אפילו אם מדובר על ליווי וי אי פי ולא על פרסומות או דוגמנות. ומה ההבדל בעצם? סוזי היא דוגמה למה ליווי ברמה גבוהה יכול להפוך אם רק יהפכו אותו לחוקי, ואנשים יקבלו שזו משרה לגיטימית והגיונית. נערות ליווי אקסקלוסיביות בוחרות לעבוד במקצוע הזה, בין השאר בגלל הכסף הגדול, בגלל העובדה שבשעת עבודה בודדת אפשר להרוויח משכורת שאחרים לא מרוויחים בשבוע, ובגלל הריגוש וההנאה. מי היא המדינה שתחליט שהמקצוע אינו לגיטימי, ומי אנחנו שנגיד לה שהיא בתור בן אדם לא בסדר? ההפך הוא נכון. צריך לחזק אנשים כמו סוזי שבוחרים באופן מודע בעבודה שהם מעוניינים בה, על אחת כמה וכמה אם זה מה שיעזור למשפחתך לשלוח את הילדה לאוניברסיטה או את הילד לכל החוגים שהוא מעוניין בהם. הרי אחרי הכל, אדם אחר שהולך אחרי הלב שלו ומעוניין להיות צייר, גם הוא בוחר באמת הפנימית שלו, אך הוא לרוב לא ירוויח מספיק כסף מהעבודה שלו עד שהוא באמת יצליח. ועל כל צייר או מוזיקאי מצליח יש 14 שלא הצליחו, והשאירו את הפרנסה לבן או בת הזוג. מי מהם אחראי למשפחתו ומי נטול רסן? אני אתן לכם להחליט.

נערות ליווי בתל אביב היא עבודה לגיטימית בהחלט במספר מקומות בעולם

כשאתם מזמינים שירותי ליווי וי איי פי אתם עלולים להרגיש נקיפות מצפון. על מה ולמה? המדינה שלנו החליטה שהמקצוע הוא לא לגיטימי, אך במדינות רבות אחרות המקצוע הוא לגיטימי. אם היום בארץ ישראל היו מוציאים את האלכוהול מהחוק, האם הייתם מפסיקים לשתות אלכוהול, או מראים לממשלה מאיפה משתין הדג ומחזירים את האלכוהול לחוק? שירותי ליווי ברמה גבוהה יכולים לתפקד רק בסביבה חוקית, כך ניתן יהיה להוציא מהתחום את כל האלימות הפיזית והמילולית, כל העבודה בכפייה, וכל השימוש בסמים לא חוקיים למטרות המעסיק. המטרה היא להחזיר את המקצוע ללגיטימיות, לא להפוך את הפשעים שנוצרו סביבו לחוקיים. החובה שלנו היא לדחוף לכיוון חוקיות המקצוע לא רק למען הרגשתנו הלגיטימית ונקיון המצפון שלנו, אלא גם בשביל הנשים (והגברים) שבוחרים לעסוק במקצוע באופן ישיר או עקיף, ועלולים להפגע מהדברים שסובבים אותו. שירותי ליווי יוקרתי צריכים להיעשות חוקיים בכל המאפיינים שלהם, וכך גם להחזיר לחברה – ישנו צורך בתשלום מסים לפי החוק, כמו גם מתן כל התנאים וההטבות לעובדות ולעובדים בתחום – תלוש שכר, החזרי נסיעות, ושאר דברים שבסגנון. ובמיוחד, חשוב לשמור על חוק יסוד שקיים בארץ ישראל (וברוב הארצות בעולם), והוא החופש לעיסוק. בדיוק כמו שפעם נשים לא יכלו לעבוד במקצועות מסוימים והיום הן יכולות, כך צריך לאפשר לאדם לבחור באיזה מקצוע הוא רוצה לעסוק, כמה הוא מעוניין לגבות, ובאיזה אופן זה יעשה.