סקס על החוף

יצא לכם פעם להנות משקיעה של שמש על חוף הים?

שמש, שחממה את חוף כל היום, ביצע את העבודה היומית שלה ירדה לעט לעט לתוך הים. הגלים בלי למהר שטפו את החוף הפראי. כן, פראי, אנשים לא מדעים לכאן והטבעה עדיין הצליח לשמור על היופי המקורי שלה. אבל לא היום.

היום השלווה הזאת נהרסת על ידי זוג שהגיעה. זוג צעיר ויפה. בחורה לבושה בשמלה קלה קייצית שרק מדגישה את היופי של הגוף היפה שלה. השערות שלה , שנכנעו לרוח, מרפרפות מצד לצד, מה שמוסיף סוג של אלגנטיות ועדינות מיוחדת לכל התמונה. הידיים שלהם מחוברי, זה רק מראה עד כמה שניהם לא מוכנים להיפרד אחת מהשני לרגע אחד. אז השפתיים שלהם מתחברים כדי להביא הנאה לזוג המקסים הזה.

קלייד, ככה קראו לבחור שלנו, מרים את הבחורה על הידיים ובזמן שהוא ממשיך לנשק אותה, לוקח אותה על החול, כאשר כל צד שלו מקרב אותם אל המים. ואז אחרי מרחק מסוים הגופים שלהם יורדים על החול החם. בעוד שניה השמלה שלה כבר שוכבת בצד והגוף שלה מתחיל להיות מכוסה בנשיקות שלו. כל מילימטר של הגוף שלה מחקה לתור שלו להיפגש עם השפתיים החמות שלו. הוא כבר רוצה אותה, אבל הוא מחכה, מחכה עד שהיא תבקש בעצמה.

עם כל נשיקה שלו הוא היה יורד למטה יותר ויותר. הוא עצר לרגע כדי להוריד את החזייה שלה והתנפל על השדיים שלה. היא שיחק עם הלשון שלו על הפטמות שלה כאשר היד שלו לוחץ על השדיים. כל מה שנשאר לג'וליה זה לסגור את העיניים ולהיכנע לו ולרגשות שלה לגמרי. הוא ממשיך את הטיול על הגוף שלה, מעביר עם הלשון על הבט ומגיעה למטרה הסופית שלו. עם השניים הוא מוריד את התחתונים. שום דבר כבר לא יכול לעצור אותו והוא מצמיד את הפה שלו לפרח הרטוב והחם שלה. הוא מנשק ומלקק, הלשון שלו עושה סיבובים ונכנס בפנים, כן הוא יודעה איך להביא את הבחורה שלו לשיא ההנאה.

כבר אחרי דקה של המשחק הזה עם הגוף שלה הוא מתחיל ללקק את הדגדגן שלה ומכניס אצבע. זאת הייתה הטיפה האחרונה ,היא כבר לא מסוגלת להחזיק את עצמה. גל של הנאה עובר בכל הגוף שלה ותחת שליטה של התשוקה היא צועקת " קח אותי!"

רק לזה הוא חיקה, בתנועה אחד , מנשק אותה לשפתיים ונכנס לתוך. הם סוף סוף התחברו, הם הפכו להיות אחד. הוא מתחיל את התנועות שלו כלפי המאהבת שלו. ברגעים האלה שום דבר לא קיים בשבילם ,האש של התשוקה שורף את שניהם ואת המציאות סביבם. הם רק שתיים, עולים על הכנפיים של החושניות שלהם לעולם חדש של הנאה בלתי פוסק. סוף סוף הם מגעים לקצה של הנאה והוא שופך את הזרע שלו לתוכה, עד הטיפה האחרונה.

הם המשיכו לשכב על החוף, הם לא ספרו את הזמן של המפגש האינטימי שלהם. הם הרגישו טוב יחד. סוף סוף הם שחו קצת בים ואז פגשו את השקיע של השמש ביחד.