בעלת הצימר חרמנית

אני ושירן יצאנו ביחד כבר כמה חודשים הסקס שלנו היה די מגובן ולא התלוננתי. היא עבדה כדוגמנית ,כל החיים שלה על דיאטות. הגוף שלה היה מושלם,אבל אני תמיד העדפתי בנות יותר מלאות. יום אחד החלתנו לפנק את עצמינו בסופ"ש רומנטי בצימרים. לפני ההגעה דיברנו עם בעלת המקום לגבי תשלום ומיקום מדויק של הצימר. כאשר הגענו למקום פגשה אותנה אשה באזור ה-40 , קראו לה אורטל, קצת מלאה , עם שדיים ענקיים, בדיוק כמו שאני אוהב. הראש שלי התמלא בפנטזיות לגביה עם כל כך הרבה פרטים שנאלצתי לכסות את הזין שלי עם התיק כדי שהיא לא תראה אותו עומד. כשהיא השאירה אותנו לבד ישר התחלתי עם שירן. היא לא בדיוק רצתה באותו רגע, אבל הייתי חרמן מידי. ברגע שהיא כבר הייתה ערומה וזיינתי אותה אורטל נכנסה להביא לנו כמה דברים שהיא שכחה. כנראה שכחתי לנעול את הדלת ,זה היה די מביך. ראיתי בעיניים שלה עניין,היא ביקשה מאיתנו להמשיך ובעצמה התיישבה על הכורסה. זאת הייתה חוויה חדשה בשבילינו ושירן גמרה תוך שניה.

ראינו שאורטל רוצה להצטרף, לא היינו נגד. היא התפשטה הראש שלי כמעט התפוצץ. גוף מלא אבל בלי שומן מיותר, שדיים עם פטמות גדולות וקשות, כל גבר היה גומר תוך שניה עם היה רואה את זה. היא ושירן התחילו להתנשק, זה הביא אותי לרמה חדשה של חשק. מצד אחד בחורה צעירה עם גוף של דוגמנית מצד שני בחורה מבוגרת מלאה. הם ראו אותי מוכן לפעולה וירדו שתיהן למצוץ לי. ידעתי שאני לא יחזיק מעמד הרבה,לכן עצרתי אותן. השכבתי את אורטל על המיטה והתחלתי לזיין אותה. אחרי כמה דקות הבנתי שאני גומר,הוצאתי את הזין ונשפכתי על הכוס שלה. לא יודעה מה קרה לי באותו רגע, תפסתי את שירן על הראש ודחפתי אותה לכוס של אורטל. הייתי בטוח שהיא תתנגד, אבל היא התחילה ללקק את כל הזרע שלי מהכוס של אורטל.

זה היה סוף שבוע ארוך ומלא סקס, ממש לא תכננו את זה ככה. אורטל כאשה הרבה יותר מנוסה לימדה אותנו הרבה דברים חדשים. את המפגש אינטימי הזה שנינו נזכור הרבה זמן.